Тематичний день «100 днів у школі»

«100 днів у школі» чудова нагода провести інтерактивне навчання.

НУШ та інноваційні технології в початковій школі передбачають проведення тематичних днів. Форма навчання в школі пропонує інтерактивні технології навчання. На цій сторінці доступний дидактичний матеріал для НУШ, а також є можливість провести інтегровані уроки за доступними матеріалами на різні теми у 1 класі, 2 класі, 3 класі та 4 класі.

Для оформлення класу НУШ пропонуємо використати слова з частинкою «сто».

«100 днів у школі»
«100 днів у школі»

На цій сторінці розміщено навчально-методичні матеріали для розробки інтегрованих уроків до тематичного дня «100 днів у школі».

При використані матеріалів у класах, у презентаціях та під час семінарів, будь ласка, переконайтеся, що імена всіх авторів, ілюстаторів та групи «Лицем до дитини» залишаються видими.

Що таке 100 днів у школі?

Цікавою традицією у багатьох школах світу є відзначати сотий день перебування учнів у стінах школи.

Сьогодні в Новій українській школі (НУШ) ця традиція поступово стає популярною в школах України. Таку зацікавленість можна спостерігати в початковій школі та особливо у дітей першого класу.

Як відзначити 100 днів у школі?

Відзначаючи свято «100 днів у школі», не треба зосереджуватися на урочистих лінійках чи виховних заходах. Натомість доцільно провести тематичні уроки протягом цілого дня. Сьогодні, інтегруючи вимоги Державного стандарту початкової та базової освіти України в умовах НУШ, – це можливо!

Інтегровані тематичні уроки можна проводити за окремими освітніми галузями (один урок = одна освітня галузь = один предмет), або інтегруючи дві або більше освітні галузі в одну діяльність протягом одного уроку.

Тематичний день – «100 днів у школі»
Тематичний день – «100 днів у школі»

Інтегроване навчання «100 днів у школі»

Учителі, які працюють за принципами «Лицем до дитини», вже багато років відзначають сотий день перебування дітей та учнів у школі. Ще у 1990-х роках у м.Львові створені тематичні матеріали для проведення тематичного дня «100 днів у школі». Сьогодні ці матеріали доступні для всіх учителів, і ми заохочуємо всіх зацікавлених ними скористатися.

Для зручності вчителя розміщено конспекти занять (фронтальні, групові, індивідуальні) та роздатковий і дидактичний матеріал (вірші, українські народні казки, візуальний словник для стіни слів, словникові карточки-складанки, картки діяльності для групової та індивідуальної діяльностей, книжечки легкого читання, книжечка-саморобка).

  • 100 днів у школі у 1 класі – інтегруються навчальні предмети «Українська мова», «Математика», «Образотворче мистецтво», «Художня праця». Матеріали розроблені у 2007 р.

  • 100 днів у школі у 2 класі – інтегруються навчальні предмети «Українська мова», «Математика», «Художня праця». Матеріали розроблені у 2004 р.

  • 100 днів у школі у 3 класі – інтегруються навчальні предмети «Українська мова», «Читання», «Математика», «Природознавство», «Художня праця». Матеріали розроблені у 2002 р.

  • 100 днів у школі у 4 класі – інтегруються навчальні предмети «Українська мова», «Читання», «Математика», «Я і Україна», «Трудове навчання».

100 днів у школі у 1 класі
100 днів у школі у 1 класі

Інтерактивні уроки «100 днів у школі»

Для теми «100 днів у школі» ми заохочуємо всіх використати різноманітні інтерактивні методи навчання.

Чому? Тому що такі методи дуже подобаються учням початкових класів і в такий спосіб чні активно розвивають необхідні компетентності.

Пропонуємо вчителям 1 класів НУШ провести вправу «Торт на ювілей», яка інтегрує мовну (МОВ), математичну (МАО), технологічну (ТЕО) та мистецьку (МИО) освітні галузі.

Всі матеріали можна завантажити, роздрукувати й використати під час навчального процесу.

Подяка авторам матеріалів «100 днів у школі»

Щира подяка освітянам, які активно долучилися до створення навчальних матеріалів «100 днів у школі».

Оля Волощенко, ПШ «Школа Радості», м.Львів
Тетяна Гладищук (Яртим), ПШ «Дивосвіт», м.Львів
Ірина Гнатик, СШ №13, м.Львів
Вікторія Гуляй, «Школа Радості», м.Львів
Оксана Даниленко (Росипська), «Школа Радості», м.Львів
Наталя Дідун, «св. Софія», м.Львів
Наталя Древняк, ПШ «Школа Радості», м.Львів
Ольга Зелінська, СЗШ №73, м.Львів
Леся Мурська, ПШ «Школа Радості», м.Львів
Наталя Ренчка, ПШ «Джерельце», м.Львів
Ліда Хоршунова, ПШ «Джерельце», м.Львів
Тетяна Шевчців, ПШ «Джерельце», м.Львів

Автор статті: Оксана А. Винницька-Юсипович

Продовження теми:

Лицем до дитини > 100 днів у школі

Останнє оновлення на Четвер, 11 січня 2024, 08:45
 


Інтерактивна вправа
Торт на ювілей
«Торт на ювілей»


Тематичний день
100 днів у школі у 1 класі
у 1 класі


Тематичний день
100 днів у школі у 2 класі
у 2 класі


Тематичний день
100 днів у школі у 3 класі
у 3 класі


Тематичний день
100 днів у школі у 4 класі
у 4 класі