Новини в освіті – 2011

Понеділок, 07 листопада 2011, 18:12

Новини в освіті – 2011 року

Новини в освіті – це рубрика й місце де початкова школа і ДНЗ (дитячі навчальні заклади) діляться своїми здобутками.

На початку 2000х років, коли запис до дитячого садка не був проблемою, а навпаки – робота вихователя включала заохочувати батьків записувати дітей у дитячі садочки. І тому, вихователь в дитячому садку активно створював нові матеріали, застосовуючи інтерактивні технології.

Інноваційні технології в початковій школі для нашої групи, яка працює за принципами «Лицем до дитини» – не були новизною. І тому, в 2011 р. група творчих учителів зустрічалася, щоб розробити матеріали, в яких застосовувалися інтерактивні методи навчання. Ці матеріали розповсюджувалися як новини в освіті – початкова школа.

Новини в освіті – 2011 року
Новини в освіті – 2011 рік

У 2011 році ми поділилися наступними новинами в освіті:

 

Понеділок, 07 листопада 2011, 10:57

Семінар «Творче виховання особистості»

В ДНЗ №14 – 02 листопада 2011 р. пройшов семінар для педагогів колективу на тему: "Творче виховання особистості" (розвиток креативних здібностей педагогів)

"Під час проведення вправи "Мої очікування", де кожен з присутніх на квіточках написав свої очікування і вкінці вони були озвученні можна з впевненістю сказати, що вони збулись" – вихователь-методист Ірина Бас.

"Вправа "Моє бачення творчого вихователя" допомогла мені розширити моє уявлення про творчість." – вихователь Світлана Заставна.

"Вправа "Казковий вернісаж" надала мені можливість сприйняти казку в іншому ракурсі… Я б хотіла щоб такі вправи використовувались на педагогічних радах, тренінгах, круглих столах." – вихователь Галина Білик.

"Ця вправа дала можливість кожному педагогу асоціювати риси творчої особистості… Ці асоціації учасники семінару творчо передали в малюнках." – завідувач Марія Шуневич.

"Цікаво що під час вправи "Малюнкова історія", дві команди створили різні казки з однакових картинок." – вихователь Софія Курач.

"Найщасливіші люди – не ті, які  мають усе найкраще, а ті, які видобувають найкраще з того, що вже мають." – психолог Галина Заяць.

автор: Марія Шуневич.

Вихователь в дитячому садку – виховання особистості
Вихователь в дитячому садку – виховання особистості

 

Середа, 12 жовтня 2011, 12:55

Зустріч керівників ДНЗ

10.10.2011року проведено зустріч з керівниками ДНЗ для обговорення використання принципів роботи "Лицем до дитини" в садочках.

Присутні: Оксана Махрович ДНЗ №154, Марія Шуневич ДНЗ №14, Світлана Волотовська ДНЗ №55, Ярослава Ковальова ДНЗ №147, Марія Ярмолович ДНЗ №184, Олеся Пасічник ДНЗ №135, Наталя Бондаренко ДНЗ №18, Ірина Мазуркевич ДНЗ №182.

Зустріч керівників ДНЗ
Зустріч керівників ДНЗ «Лицем до дитини»

 

Субота, 17 вересня 2011, 11:50

Делегація освітян з Нідерландів у «Школі Радості»

З 12 до 16 вересня 2011 р. у Львові перебувала делегація освітян із Нідерландів у рамках екологічного проекту. Вони ознайомили нас із своєю освітньою структурою та презентували школи.  У Львові вони відвідали 10 навчальних закладів. Побаченим були задоволені. Їм сподобався Львів та наші школи. На території нашої школи спільно садили дерева та кущі на пам’ять про гарну співпрацю. В жовтні відбудеться заключна конференція, але співпраця продовжиться з окремими школами.

Делегація освітян з Нідерландів у «Школі Радості»
Делегація освітян з Нідерландів у «Школі Радості»

Лицем до дитини > Новини в освіті > 2011

Лицем до дитини > Наше минуле > 2011