Новини в освіті – 2013

Четвер, 19 грудня 2013, 09:48

Новини в освіті – 2013 року

На цій сторінці представлені новини в освіті за 2013 рік.

Початкова школа та робота вчителя – це те, що ми робимо для дітей. В 2013 р. учителі та вихователі «Лицем до дитини» розробляли інтерактивні методи навчання, інтерактивні технології та інноваційні методи навчання в початковій школі. Сьогодні ці новини вже стали загальноприйнятими темами для оформлення класу НУШ своїми руками.

Вихователь в дитячому садку також зобов'язаний створювати куточки в ДНЗ. У 2013 р. появилося інтерв'ю, під час якого було пояснення щодо оформлення куточків в дитячому садку. Сьогодні – це вже загальноприйнято називати осередки НУШ.

Новини в освіті – 2013 рік
Новини в освіті – 2013 рік

У 2013 році ми поділилися наступними новинами в освіті:

 

Вівторок, 19 листопада 2013, 15:22

Про Голодомор дітям

Про Голодомор з малими дітьми потрібно обов'язково говорити – виважено і спокійно. Нашим обов'язком, як учителів, є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33рр. Навчання про Голодомор мусить обов'язково використовувати сучасні технології . Тобі необхідно використовувати якнайбільше змислів (органів чуття) – музику, символ «Незабудьки пам'яті», масове загальношкільне вшанування-лінійку.

Дітям про Голодомор 32-33 років
Дітям про Голодомор 32-33 років

 

Понеділок, 04 листопада 2013, 15:48

Дитячий садок: Групова діяльність на занятті

Групова форма діяльності – це найкраща технологія розвивати в дітей вміння висловлювати повні думки, використовуючи для цього фрази та речення. Робота за принципами «Лицем до дитини» передбачає заняття дітей у маленьких групках по 2 – 4 дітей. Цей етап заняття називається «вияв групою». Використовуючи таку технологію навчання обов'язково потрібно уникати проблем з дисципліною!

автор: Оксана А. Винницька

Робота в малих групах у дитячому садку
Робота в малих групах у дитячому садку

 

П'ятниця, 25 жовтня 2013, 10:48

Інтерактивне навчання – «Знайди когось»

Інтерактивне навчання є постійною активною взаємодією всіх учнів. Коли Ти вперше захочеш запровадити інтерактивне навчання в початкових класах то зверни увагу, що вправи повинні бути максимально прості і дікаві для учнів. Ми пропонуємо Тобі 4 варіанти інтерактивної вправи «Знайди когось». Успіхів!

автори: Ліда Хоршунова, А.С.Іванишин, Оксана Ганик, Оксана Винницька.

Інтерактивне навчання
Інтерактивне навчання

 

Середа, 25 вересня 2013, 20:28

Зустріч у школі Святої Софії

Оксана Винницька зустрілася з педагогічними працівниками католицької приватної школи Святої Софії у м.Львові. Установа працює, як школа повного дня. Учителі намагаються запроваджувати принципи «Лицем до дитини», особливо текстове читання («від тексту до букви») та навчання темами. Керівники школи – Галина Іллів та Наталя Древняк, це учасники перших курсів, семінарів та майстерень на початку 90их років минулого століття. Бажаємо школі успіхів та запрошуємо до тісної співпраці.

Зустріч у школі Святої Софії
Зустріч у школі Святої Софії

 

Вівторок, 24 вересня 2013, 20:28

Оксана Махрович виступила по телебаченню

Оксана Махрович, завідувач ДНЗ№154 у Львові та активний співтворець навчално-виховних матеріалів за принципами «Лицем до дитини», взяла участь у програмі «Вечірній Львів» на ТРК-Львів. Тема розмови «Ранній розвиток дитини». Під час ефіру О.Махрович поінформувала глядачів про інтегроване навчання коли використовуться повсякденні, загальнодоступні матеріаи: брязкальця, яблуко, морквина, цибуля, листочки. Вони наголосила на тому, що навчання дітей проходить через гру у кутках діяльності.

Оксана Махрович
Оксана Махрович

 

Середа, 04 вересня 2013, 20:28

Цікаві та захоплюючі заняття з математики для дошкільників

При плануванні заняття з математики всі елементи заняття інтегруємо одною темою, нпр. через захоплюючу тему «Казкові динозаврики, змії та дракони». Заняття з математики в старшій групі починаються з ранкової зустрічі, продовжуються «вкладом вихователя», переходять у групову діяльність – «вияв групою» і згодом завершуються у кутках діяльності.

автори: Оксана Махрович, Оксана Винницька

Заняття з математики для дошкільників
Заняття з математики для дошкільників

 

Четвер, 21 березня 2013, 20:28

Цікаве та сучасне заняття в ДНЗ?

Особистісно-орієнтоване навчання за принципами «Лицем до дитини» бере свій початок від дитини. Діти мають можливість проявити себе, показати свої знання на будь-якому етапі, у будь-якому виді діяльності. Сучасні, інноваційні заняття в ДНЗ використовують лише, як максимум, – 10 хвилин фронтальної форми для навчання. Різні варіанти організації групової діяльності використовуються на занятті в ДНЗ. У другій половині заняття діти продовжують роботу в куточках індивідуальної діяльності.

автор: Наталія Дмитришин

Груповий вид заняття в ДНЗ
Груповий вид заняття в ДНЗ

 

Четвер, 07 березня 2013, 20:28

Інтерактивний метод навчання – «Знайди когось»

Інтерактивний метод навчання «Знайди когось» дозволяє краще пізнати один одного. Перед початком діяльності кожен учасник отримує на аркуші паперу таблицю із запитаннями. Заповнення таблиці проходить у процесі спілкування учасників між собою. Завданням учасників є заповнити усю таблицю без виключення. Інтерактивна вправа «Знайди когось» є дуже близькою до інтерв’ю і дає можливість дітям формувати комунікативні вміння згідно вимог «Державного стандарту України».

автори: Ліда Хоршунова, Оксана Ганик

Інтерактивна вправа «Знайди когось»
Інтерактивна вправа «Знайди когось»

 

Неділя, 20 січня 2013, 08:00

Уроки у 1 класі – читання

На уроках читання у 1 класі ми здебільша читаємо один і той сам текст. Це нудно та нецікаво та привело мене до думки апробувати щоденний ранковий текст. Виписуючи його перед уроками, я навмисне робила певні помилки. Ця технологія дала учням можливість зорово помічати, виправляти, робити самі певні висновки. Кожного ранку діти-першокласники бігли до дошки і шукали помилку у тексті. Ми читали в унісон, «ехом», за бажанням. Діти на уроці були успішними, не боялися читати, робити помилки.

автор: Світлана Волотовська
коментар: Оксана А. Винницька

Уроки у 1 класі – читання
Уроки у 1 класі – читання

Лицем до дитини > Новини в освіті > 2013

Лицем до дитини > Наше минуле > 2013