Субота, 16 жовтня 2021, 17:31

Інтегровані уроки до теми “Іграшки” для 1 класу

Кожна дитина любить іграшки. Тому, ми пропонуємо, щоб у перші тижні навчання – 1 клас – кожна дитина принесла до школи свою іграшку. Чому саме іграшки? Бо, дитячі іграшки відіграють важливу роль у житті шестирічної дитини.

У темі «Іграшки» для 1 класу інтегруються предмети «Українська мова», «Математика», «Я і Україна», «Образотворче мистецтво» і «Трудове навчання».

«Мозковий штурм», «Екскурсія в магазин», «Наші улюблені іграшки», «Хатинка для іграшок» та інші поєднують фронтальні, групові, та індивідуальні форми діяльностей.

Вірші для читання «ехом» та «відлунням», казки для сприймання учнями на слух, загадки доступні для завантаження та різноманітний роздатковий та дидактичний матеріал до теми.

Книжечки легкого читанняІграшки”, “Лялька”, “Транспортні іграшки”, “Іграшки”, “Я люблю бавитися” призначені як заміна підручникам з читання.

«Моя перша книжечка про іграшку» - книжечка-саморобка (часом ми її називаємо – «книжечка-зошит», «індивідуальна книжечка», «Я автор!»), замінює учнівський зошит.

Автори матеріалів: Надія Бодак, Світлана Волотовська, Галина Захарчук, Ольга Кушка, Оксана Махрович, Марія Шуневич, Оксана А. Винницька-Юсипович.

Інтегрована тема “Іграшки” у 1 класі
Інтегрована тема “Іграшки” у 1 класі