Читаємо – українська мова та уроки читання в НУШ

Буквар і читанка – основи для уроків читання в традиційній початковій школі. Що правда, ще в традиційній школі є такі уроки, які називають – урок позакласного читання. На цих уроках книга і книжка, які дитина читає стають більш важливими ніж підручник.

Шкільна бібліотека – це не лише сховище для підручників, а місце де дитина може знайти цікаві книги. Елекронна бібліотека та онлайн бібліотека – це ресурчи для читання. Сьогодні, в умовах НУШ діти можуть і повинні на цих ресурсах шукати книги які варто прочитати.

Технологія ранкового тексту у 1 класі

Щоденний ранковий текст успішно впроваджується у 1 класі з 2001 р. З введенням Нової української школи (НУШ) використання такого тексту поширюється на ранкові зустрічі.

Першокласники знайомляться з новим коротким текстом, разом з учителем його читають і впродовж дня вертаються до тексту, щоб щераз його прочитати.

Читаємо далі, щоб довідатися, як застосувати ранковий текст…
автор: Світлана Волотовська, школа-садок «Любисток», м.Львів

Ранковий текст у 1 класі
Ранковий текст у 1 класі

Читаємо для задоволення у 1 – 4 класах

Кожен вчитель хоче, щоб учні з задоволенням навчалися. Ми всі розуміємо, що вміння читати необхідне для успішного навчання та й для успішного життя.

Але, як зробити так, щоб учні читали з задоволенням? Що зробити, щоб вони хотіли читати, а не робили це «бо це домашнє завдання», «бо так треба»?

В школах, які працюють за принципами «Лицем до дитини», вже багато років використовується Щоденник читання або Читацький щоденник. З переходом на Нову українську школу (НУШ) запропоновано такі щоденники ввести в усі класи початкової школи.

Читаємо далі, щоб довідатися, як запровадити читання за індивідуальними інтересами…
автор: Наталія Ренчка, ПШ «Джерельце», м.Львів

Читаємо для задоволення у 1 – 4 класах
Читаємо для задоволення у 1 – 4 класах

Продовження теми:

Лицем до дитини > Уроки читання

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2020, 09:52
 


Ранковий текст
Світлана Волотовська
у 1 класі


Читаємо
Наталія Ренчка
для задоволення