Інтегровані уроки до теми «100 днів у школі»«100 днів у школі» – це свято, яке цікавить всіх і навіть учнів НУШ 4 клас. Цікава математика, STEM освіта в початковій школі та навчальні проекти в початковій школі 4 клас – особливо успішні коли проводити інтегроване навчання. Поштовх, програмний матеріал та підсумок – це форма навчання в школі коли розвиваються ключові компетентності НУШ. А ще можна запропонувати квест 100 днів у школі. Тут ми розмістили дидактичний матеріал для НУШ для 4 класу до тему «100 днів в школі».
При використанні матеріалів у класах, у презентаціях та під час семінарів, будь ласка, переконайтеся, що імена всіх авторів, ілюстраторів та групи «Лицем до дитини» залишаються видимими. Вміння – Зміст – Види діяльностіПропонуємо освітні матеріали для проведення цікавого дня за інтегровано темою «100 днів у школі». В темі інтегруються предмети «Читання», «Українська мова», «Математика», «Трудове навчання», «Я і Україна» , «Основи здоров’я», «Образотворче мистецтво». 3 етапи навчального дняНавчальний день розподіляється на 3 етапи:
У рамках етапу «Поштовх» пропонуються такі види роботи: «Хто більше знає слів зі сто» – фронтальний вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь:
«Укладання словника «100»» – груповий вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Українська мова»:
«Мій настрій» – індивідуальний вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь:
Групові – Індивідуальні види діяльностіУ рамках другого етапу навчального дня – «Програмний матеріал» – пропонуються різні групові види діяльності, проведення проєкту та організація спортивних завдань. «Робота із прислів’ями» – груповий вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предметів «Українська мова» і «Читання»:
«Казка, твір, легенда» – фронтальний вид діяльності, який переходить в груповий. Спочатку вчитель читає дітям «Казочку від Наталочки», а потім діти у групах складають власні казочки про число 100, ілюструють їх та укладають збірочку. Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предметів «Українська мова» і «Читання»:
«Небилиця» – груповий вид діяльності, під час якого діти читають слова і складають небилицю, використовуючи якомога більше цих слів. Діяльність відповідає навчальним цілям загально-навчальних вмінь та предметів «Українська мова» і «Читання»:
«Заплутанка» – груповий вид діяльності, під час якого діти складають гасло зі складів, пояснюють його, ілюструють, а потім представляють класу. Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предметів «Українська мова» і «Читання»:
«Схеми» – груповий вид діяльності, під час якого діти складають слова, які містили б у собі «сто» і відповідали певним схемам, записують слова та визначають будову кожного слова. З утворених слів придумують речення та записують його. Діяльність відповідає навчальним цілям загально-навчальних вмінь та предмету «Українська мова»:
«Загадки зі скриньки» – груповий вид діяльності, під час якого діти відгадують подані загадки, записують їх, складають свої загадки і загадують однокласникам. Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предметів «Українська мова» і «Читання»:
«Кругові приклади» – груповий вид діяльності, під час якого діти розв’язують «кругові приклади». Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Математика»:
«Завдання у геометричних фігурах», «Перетворення», «Встав пропущені знаки», «Прочитай слово», «Зачарована картина» – групові види діяльності, під час яких діти опрацьовують завдання, що подані у картках-додатках, та записують розв'язок математичних завдань у робочий зошит. Діяльності відповідають навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Математика»:
«Задачі» – груповий вид діяльності, під час якого діти розв’язують задачі, записуючи розв’язок у свій робочий зошит. Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Математика»:
«Робота з пластиліном» – груповий вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Трудове навчання»:
«Відшукай захований предмет» – груповий вид діяльності, який відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь та предмету «Природознавство»:
«Пантоміма» – груповий вид діяльності, під час якого діти в групах обирають будь-яке слово, яке містить у собі «сто» та вчаться показувати його без слів за допомогою міміки та жестів. Одна група показує, друга- відгадує, і навпаки. Діяльність відповідає навчальним цілям загальнонавчальних вмінь:
«Спортивні змагання» – індивідуальний вид діяльності, у процесі якого діти змагаються між собою у різних спортивних іграх (стрибки на скакалці, присідання, біг, метання). Підсумок дняУ рамках етапу «Підсумок» діти обмінюються враженнями про 100-й день. Інформація для вчителяОповідання «Казочка від Наталки» – авторка Ірина Гнатик. Подане оповідання пропонується для сприймання учням на слух у рамках групового виду діяльності «Казка, твір, легенда». Рекомендується, щоб вчителька прочитала тексти вголос, а учні, зручно розмістившись на килимку, подушках чи рушничках, сиділи на підлозі і слухали розповідь. Роздатковий та практичний матеріалКартки із завданнями для групових видів діяльності «Заплутанка», «Загадки зі скриньки», «Завдання у геометричних фігурах», «Перетворення», «Встав пропущені знаки», «Прочитай слово», «Зачарована картина». Картка із прикладами для групового виду роботи «Кругові приклади». Картки із задачами для групового виду діяльності «Задачі». Інтегровані матеріали на тему «100 днів у школі» для 4 класу виготовлені у 2007 р. за принципами «Лицем до дитини» та Програмою початкової школи Міністерства освіти і науки України (МОН). Автори: Опрацювали: Інна Канчуга та Катерина Подгорська Лицем до дитини > 100 днів у школі > 4 клас 2007 Лицем до дитини > Інтегровані уроки - 4 клас > 100 днів у школі – 2007 |
Останнє оновлення на Вівторок, 09 січня 2024, 20:34 |