Тематичний день «100 днів у школі»

«100 днів у школі» чудова нагода провести інтегровані уроки.

Інноваційні технології в початковій школі передбачають проведення тематичних днів. Початкова школа, а сьогодні 1 клас НУШ, чудова можливість запровадити інтерактивні технології. На цій сторінці доступні НУШ матеріали для вчителя.

Для кожного бажаючого вчителя тут доступні матеріали для друку, матеріали для НУШ, дидактичні матеріали для 1 класу НУШ. Для оформлення класу НУШ та оформлення дверей класу НУШ пропонуємо використати слова з частинкою «сто».

На цій сторінці розміщено навчально-методичні матеріали для розробки інтегрованих уроків до тематичного дня «100 днів у школі».

«100 днів у школі»
«100 днів у школі»

При використані матеріалів у класах, у презентаціях та під час семінарів, будь ласка, переконайтеся, що імена всіх авторів, ілюстаторів та групи «Лицем до дитини» залишаються видими.

Що таке 100 днів у школі?

Цікавою традицією у багатьох школах світу є відзначати сотий день перебування учнів у стінах школи.

Сьогодні в Новій українській школі (НУШ) ця традиція поступово стає популярною в школах України. Таку зацікавленість можна спостерігати в початковій школі та особливо у дітей першого класу.

Як відзначити 100 днів у школі?

Відзначаючи свято «100 днів у школі», не треба зосереджуватися на урочистих лінійках чи виховних заходах. Натомість доцільно провести тематичні уроки протягом цілого дня. Сьогодні, інтегруючи вимоги Державного стандарту початкової та базової освіти України в умовах НУШ, – це можливо!

Інтегровані тематичні уроки можна проводити за окремими освітніми галузями (один урок = одна освітня галузь = один предмет), або інтегруючи дві або більше освітні галузі в одну діяльність протягом одного уроку.

Тематичний день – «100 днів у школі»
Тематичний день – «100 днів у школі»

Інтегроване навчання «100 днів у школі»

Учителі, які працюють за принципами «Лицем до дитини», вже багато років відзначають сотий день перебування дітей та учнів у школі. Ще у 1990-х роках у м.Львові створені тематичні матеріали для проведення тематичного дня «100 днів у школі». Сьогодні ці матеріали доступні для всіх учителів, і ми заохочуємо всіх зацікавлених ними скористатися.

Для 1 класу розроблені навчально-методичні матеріали, які інтегрують навчальні предмети «Українська мова», «Математика», «Образотворче мистецтво», «Художня праця». Для зручності вчителя розміщено конспекти занять (фронтальні, групові, індивідуальні) та роздатковий і дидактичний матеріал (візуальний словник для стіни слів, словникові карточки-складанки, книжечка легкого читання, книжечка-саморобка). Матеріали 100 днів у школі у 1 класі розроблені у 2007 р.

100 днів у школі у 1 класі
100 днів у школі у 1 класі

Для 3 класу розроблені навчально-методичні матеріали, які інтегрують навчальні предмети «Українська мова», «Читання», «Математика», «Природознавство», «Художня праця». Для зручності вчителя розміщено конспекти занять (фронтальні, групові, індивідуальні) та дидактичний і роздатковий матеріал (вірші, українські народні казки, картки діяльності для групової та індивідуальної роботи). Матеріали 100 днів у школі у 3 класі розроблені у 2002 р.

Всі матеріали можна завантажити, роздрукувати й використати під час навчального процесу.

Бажаємо провести «100 днів у школі» цікаво та змістовно!

автор: Оксана А. Винницька-Юсипович

Лицем до дитини > 100 днів у школі

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 20:48
 


Тематичний день
100 днів у школі у 1 класі
у 1 класі


Інтерактивна вправа
Торт на ювілей
«Торт на ювілей»


Тематичний день
100 днів у школі у 3 класі
у 3 класі