Інтегровані уроки до теми «Вербовий букет» для 3 класуВербна неділя – це свято Великодня, яке відзначаємо у неділю перед Великоднем. Форми і методи навчання в початковій школі НУШ поєднують уроки до тем Я досліджую світ 3 клас та виховання дітей. Використовуючи інтегровані уроки та інноваційні технології, дітей можна залучити до активного навчання. Таким чином вербовий букет та вербові котики – це елементи, які дуже доречно долучити до теми про Великодні традиції у третій клас. Великдень – це радісне свято, яке приходить коли надворі весна.
Якщо Ви хочете використати наші матеріали у класах, у презентаціях та під час семінарів, будь ласка, переконайтеся, що імена всіх авторів, ілюстраторів та групи «Лицем до дитини» залишаються видимими.
Вміння – Зміст – Види діяльностіУ темі «Вербовий букет» інтегруються предмети «Українська мова», «Читання» та «Розвиток письма». Основні поняття, представлені під час інтегрованої теми:
Фронтальні – Групові – Індивідуальні види діяльності«Мозковий штурм» – фронтальний вид діяльності, який відповідає загально-мовленнєвим навчальним цілям загально-навчальних вмінь:
Діти подають слова (фрази), які відповідають на питання «Які я знаю слова пов’язані з фразою «вербовий букет»?». Вчитель записує слова та фрази) на дошці або на аркуші паперу. Фронтальну діяльність доцільно проводити щодня під час проведення інтегрованої теми вписуючи нові вивчені слова. Рекомендовано записувати ці слова та фрази іншим кольором фломастера, щоб діти бачили, як їхні знання поступово поглиблюються. Афіша повинна висіти на стіні впродовж теми, використовуватися для словника й стати частиною стіни слів. «Вірш – афіша» – фронтальний вид діяльності, який відповідає загально-мовленнєвим та навчальним цілям предмети «Читання»:
«Кросворд-хрестиківка» – груповий вид діяльності, який відповідає контрольно-оцінним навчальним цілям загально-навчальних вмінь:
Діяльність проводиться після того, як учні прочитали книжечку легкого читання «Вербовий букет». «Підбери до малюнків речення» – груповий вид діяльності, який відповідає загально-мовленнєвим цілям загально-навчальних вмінь:
«Що за чим?» – груповий вид діяльності, який відповідає навчальним цілям предмети «Читання»:
«Діалог – Гра “Вербич”» – вид діяльності в парах, який відповідає загально-мовленнєвим та навчальними цілями предмету «Читання»:
Отримавши картки з діалогом, діти розподіляють поміж собою ролі. Далі кожна дитина мовчки читає свою роль. Тоді читають діалог в парах. «Диктант» - вид діяльності в парах, який відповідає навчальним цілям загально-навчальних вмінь та предмету «Читання» та «Розвиток письма»:
Дитина диктує по одному реченню по черзі зі своїм товаришем по парі. Дидактичний матеріалПодаємо дидактичні та навчально-методичні матеріали для групових та індивідуальних діяльностей, які описані вище. Для роботи у групах подаємо картки для групової діяльності: Для роботи в парах: Для індивідуальної роботи: Книжечка легкого читанняКнижечки легкого читання призначені на уроки української мови (читання) для самостійного читання учнями. Запропоновану книжечку легкого читання необхідно роздрукувати на аркушах А4, зігнути та скріпивши. Книжечка легкого читання «Вербовий букет» – автори: Уляна Филипів, Ольга Левицька, Леся Дзюбан, оформила й проілюструвала Ліда Хоршунова. До книжечки розроблені групові форми діяльності, які проводяться після того, як діти прочитали книжечку: Освітні (навчально-методичні) матеріали на тему «Вербовий букет» для 3 класу виготовлені у 2003-2006 році за принципами «Лицем до дитини» та Програмою початкової школи Міністерства освіти і науки України (МОН). Автори: Лицем до дитини > Вербна Неділя > 3 клас 2006 Лицем до дитини > Інтегровані уроки – 3 клас > Вербовий букет Дата створення: 19 березня, 2023 р. |
Останнє оновлення на Вівторок, 21 березня 2023, 16:16 |